Celosezónní půjčení

Celosezónní půjčení

Celosezónní půjčení je novinkou několika posledních let a za tu dobu už si získalo řadu příznivců. Výhody celosezónního půjčení ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

Prohlédněte si ceníky a podrobnosti

V rámci této služby si na začátku sezóny vybavení vypůjčíte a celou zimu bez starostí s dětmi lyžujete. Neriskujete, že dítě z lyží nebo bot rychle vyroste. Nemusíte nic nakupovat na podzim v přeplněných sportovních obchodech, ani čekat v plné sezóně ve frontách půjčoven lyží. Také po skončení lyžařské sezóny veškerý zapůjčený materiál prostě odnesete zpět do půjčovny lyží a víc se o nic nestaráte. Odpadne Vám starost co s botami nebo lyžemi, z kterých dítě vyrostlo. Nemusíte se starat, kam uskladnit lyže a boty přes léto.

Další zimní sezónu stačí vše zopakovat s delšími lyžemi a většími botami a o lyžařské vybavení pro děti máte postaráno bez stresů a bez vynaložení zbytečných nákladů navíc. Navíc, pokud se stane, že dítěti během zimní sezóny vyroste noha a potřebuje větší lyžařské boty, máte možnost si lyže nebo boty vyměnit za větší.  Příští rok vyjede Vaše dítě na sjezdovku opět na nových kvalitních lyžích přesně odpovídajících jeho velikosti a totéž platí i o lyžařských botách.


POJIŠTĚNÍ
Bojíte se že lyže zlomíte nebo zničíte? Připlaťte si za POJIŠTĚNÍ proti neúmyslnému poškození. Více o pojíštění.

CHCETE MÍT JISTOTU?

Rezervujte si ONLINE
vybavení na Vámi zvolený termín libovolně dlouho dopředu.

Jarní prázdniny 2021

V termínu jarních prázdnin dochází každoročně k velkému nárůstu půjčení. Doporučujeme včasnou rezervaci požadovaného vybavení.

–> online rezervace

V tomto období také není možné půjčovat samostně lyžařské boty - půjčují se pouze sety.

Potřebujete si půjčit  helmu a brýle?
Klikněte zde

Přečtěte si
Podmínky zapůjčení
Vaše nejčastější dotazy

VÝHODNÉ TARIFY:


TARIF 7-12 DNÍ

Lyžujete až 12 dní, platíte pouze prvních 7 dní.

TARIF 2-3 DNY
Lyžujete až 3 dny, platíte pouze za 2 dny.

Testcentrum

testcentrum

logo

PO - PÁ 11-20h
SO - NE 10-20h

Na betonce 114/2
Praha 5 - Radotín